Vitajte na stránke TV TIPOV!

Nechaj sa viesť ponukou filmov českých a slovenských televíznych staníc. Denne výber toho najkvalitnejšieho, čo môžeš vidieť na televíznej obrazovke.

11.8.2017 * Nova Cinema * 22,30 * Súmrak mŕvych

Nova Cinema - 22,30


Réžia: Edgar Wright
Predloha: -
Scenár: Simon Pegg, Edgar Wright
Hudba : -
Hrajú: Simon Pegg, Kate Ashfield, Nick Frost, Lucy Davis, Dylan Moran

Shaunov život sa už dlhšiu dobu uberá odnikiaľ nikam. Celé dni trávi v krčme Winchester s najlepším priateľom Edom, háda sa s matkou a svoju priateľku Liz prehliada ako šíre lány. Keď ho Liz pošle k vode, zamáva to s ním tak, že sa rozhodne získať srdce svojho dievčaťa späť, napraviť vo vzťahu s matkou čo sa dá a vôbec k svojmu životu pristupovať zodpovednejšie. Lenže to ešte nie je koniec ... MŔTVI sa v hroboch nudia a majú najväčšiu chuť na čerstvé mäso. Shaun práve prechádza obdobím veľkých zmien a táto novo vzniknutá situácia pre neho nie je žiadnou veľkou prekážkou. Tvárou v tvár epidémií po zuby ozbrojených zombie sa Shaun spriahne s Edom, aby mu bol po ruke pri záchrane matky a Liz. A keď už to musí byť, tak i nevlastného otca a Liziných kamarátov Davida a Dianne. Cieľom je prebiť sa do najbezpečnejšieho miesta na svete - krčmy Winchester.

"... Výborná zombie parodie, která obstojí i jako plnohodnotný zombie film.     ..." Superpero na www.csfd.czAlternatívna ponuka, resp. platené TV stanice

DAJTO * 20,15 * dráma KRVAVÝ DIAMANT
MARKÍZA * 20,30 * komédia JAK DOSTAT TATÍNKA DO POLEPŠOVNY
FILMBOX PREMIUM * 21,00 * dráma RAY
DOMA  * 22,35 * dráma LEGENDA O VÁŠNI
ČT2 * 23,20 * horor OSPALÁ DIERA

Krásny večer!

pridajte sa k nám : TV TIPY NA FACEBOOKU

Žádné komentáře:

Okomentovat