Vitajte na stránke TV TIPOV!

Nechaj sa viesť ponukou filmov českých a slovenských televíznych staníc. Denne výber toho najkvalitnejšieho, čo môžeš vidieť na televíznej obrazovke.

3.11.2012 * Markíza * 22,30 * fantasy - BATMAN ZAČÍNA"... Zajímavý pohled na život Bruce Wayna od dítěte až po zrozeni Batmana. Po posledních dvou filmových Batmanech jsem si myslel, že se tento hrdina dostane na nějakou dobu do propadliště dějin, ale Batman begins navrátil této sérii velmi kvalitní úroveň. ..." Hakha na ČSFD

Film popisuje počátky legendy o tajemném Batmanovi a zjevení Temného rytíře coby síly dobra v Gotham City. Zklamaný dědic továren Bruce Wayne cestuje těsně po úmrtí svých rodičů po světě a hledá způsob, jakým by bojoval s nespravedlností a jak by obrátil strach proti těm, kteří okrádají bázlivé. Po čase se vrací zpět do Gotham City a vzápětí vypouští do světa své druhé já, maskovaného bojovníka Batmana, který používá svoji sílu, inteligenci a řadu svých technických vymožeností k boji proti zlověstným silám, které ohrožují město... (oficiální text distributora)

Žádné komentáře:

Okomentovat